LINBERG s.r.o.

Společnost Linberg dodává ucelený program výrobků pro nakládání s odpadními a dešťovými vodami v domovní i komunální sféře. Náš tým je složený ze zkušených odborníků, kteří na vývoji nových zařízení spolupracují s univerzitami i s řadou předních expertů.

Ve společnosti se klade silný důraz na neustálé zlepšování technického řešení produktů a na rychlém uplatňování inovací do praktického života. Tím se daří udržovat výrobkové portfolio stále na technologickém vrcholu, který uživateli zaručí maximální ekonomický i ekologický profit.

Cílem společnosti je nejen nabídnout uživateli moderní technologie k nakládání s odpadními a dešťovými vodami, ale zároveň mu poskytnout i komplexní služby spojené se splněním jeho požadavků.


Kontakty:

Petra Mendlová
E-mail: mendlova@linberg.cz

Ing. Martin Gazda
E-mail: gazda@linberg.cz

Milan Doležal
E-mail: dolezal@linberg.cz

www.linberg.cz


Linberg Beton s.r.o.

Naší základní prioritou je výroba a prodej stavebního materiálu. Především se jedná o již lety ověřený zdící systém z betonových SKOŘEPINOVÝCH TVÁRNIC. K tomu navazuje stropní systém, kde již není nutné používat na pokládku nosníků těžkou mechanizaci.

V rámci úzké spolupráce se sesterskou společností Linberg vyrábíme specialní systémy pro vodní hospodářství.

Z dalších produktů stojí za zmínku například svahové tvárnice, nebo komínová dvířka a jako již dříve prodáváme betonové dlažby a ploty a vše co ke stavbě potřebujete.

Dalšími zajímavými produkty jsou drenážní a kanalizační jako tenkostěnné skruže.

Zabýváme se také výrobou betonových směsí a to včetně dopravy.

V Jarošově nad Nežářkou vyrábíme betonové skořepinové tvárnice a šalovací, betonové cihly, stropní nosníky i vložky, betonové tenkostěnné skruže s vyrovnávacími prstenci a zákrytovými deskami a trouby. Mezi naši nabídku patří i betonová dlažba a ploty v mnoha variantách včetně okrasných.


Kontakty:

Ing. Martin Gazda
E-mail: gazda@linberg.cz

Milan Doležal
E-mail: dolezal@linberg.cz

www.linbergbeton.cz


Linberg LTD, ООО

Ofisnyj centr "Svyatoshin", ul. Hmelnickaya 10, biuro B8-3
Ukraina, Kiew, 03115

Mitkevich Aleksandr / Миткевич Александр
LINBERG Ukraine / “ЛИНБЕРГ Украина”
Regional representative / Региональный представитель

Mob.: +38050 442-04-97
Tel./Fax: +38044 497-03-96
www.linberg.com.ua

Easy and quick installation Strong plastic or heavy duty concrete tanks enable installation without any additional concrete works. The installation cost decreases to minimum and it does not matter if the application has a high level of underground water, traffic load or deep installation.
Easy and quick maintenance With the help of advanced technology the maintenance demands are decreased to the minimum level and all necessary activities are easily accessed.
Economic and ecological operation Smart control system that recognizes the real load and consumes only the necessary amount of electric power for automatic operation within the required minimal demand for maintenance works. The efficient motors ensure an economically and ecologically highly effective system which significantly decreases operation and power costs.
Service and support guaranteed The supply of technology units is only the first step, the following give full technical and operation support for customers’ satisfaction. The professional warranty and after warranty service are a matter of course.
Strong and smell-proof covers No smell leakage through access covers as all units can be easily equipped with access covers for the load class D400.
Suitable and affordable solution We are confident that we have efficient applications for customer’s technical and economical requirements.